Frytki Belgijskie


Dzień dobry! Bonjoure!

Frytki belgijskie marki Lutosa to jedyne oryginalne frytki belgijskie na rynku polskim. Produkowane są miejscowości Leuze-en-Hainaut, która jest sercem ziemniaczanego regionu Walonii. Frytki te charakteryzuje niepowtarzalny smak dzięki zastosowaniu specjalnej odmiany ziemniaka Bintje, niedostępnego w Polsce.

Dzięki unikalnemu procesowi produkcji (osuszanie, wstępne podsmażenie na oleju palmowym), frytki belgijskie Lutosa są chrupiące i nie nasiąkają tłuszczem, nie ma też konieczności wstępnego podsmażania jak przy frytkach świeżych-chłodzonych, przez co uzyskujemy dużą oszczędność tłuszczu. Po wyjęciu frytek z zamrażarki i rozmrożeniu, możemy traktować je dokładnie tak samo jak frytki chłodzone. Tylko nasz produkt fabrycznie podsmażony daje gwarancje takich oszczędności i pozwala przygotowywać frytki zarówno we frytkownicy jak i w piekarniku.

Kształt frytek, a właściwie ich nieregularność nawiązuje do wyrobu domowego i kojarzy się z frytkami domowymi. Frytki belgijskie są obecnie najpopularniejszą przekąską wśród młodzieży jak i osób dorosłych.

Nasze zapewnienia i opis nie oddadzą wyjątkowości tego produktu. Zapraszamy więc do spróbowania prawdziwego smaku belgijskich frytek. W naszej ofercie znajduje się również inny asortyment firmy Lutosa.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z naszą firmą. Działamy na terenie całego kraju.

Dekor Trade Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Konwalii 2, 80-410 Gdańsk

mobile +48 504 695 491
mobile +48 608 380 854

adres e-mail:
info@fhudekor.com